22

08.2021

21:48

Viimsi on kodust Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri alustanud võidu ja kaotusega

Laupäeval algas Viimsi Kooli spordikompleksis saalijalgpalli Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniir, kus osaleb neli meeskonda. Võõrustaja FC Smsraha on kahe vooruga kogunud kolm punkti.

Eile jäi valitsev Eesti meister rootslaste Hammarby vastu avapoolajal 0:3 kaotusseisu, kuid kodumeeskonna ridades suutis enne poolajasireeni ühe värava tagasi lüüa 32-aastane leegionär Archil Sebiskveradze. Teisel poolajal ühtki väravat ei löödud ning kohtumine lõppes külaliste 3:1 võiduga.

Täna jäi Hammarby alla taanlaste Gentoftele, kes on võtnud kaks üheväravalist võitu. Eile alistas Gentofte Belfasti Sparta (Põhja-Iirimaa) 3:2 ning oli täna Hammarbyst parem 6:5.

Kui alagrupiliider Gentofte sai Põhja-Iirimaa meeskonnast jagu ühe väravaga, siis Viimsi võitis täna Spartat lausa 11:1! Avapoolaja 7:1 võitnud Coolbet saaliliiga viimaste hooaegade valitseja Viimsi lisas teisel poolajal veel neli tabamust. Väravad jagunesid ühtlaselt, sest üle kahe tabamuse keegi kirja ei saanud. Kaks väravat lõid Sebiskveradze, Dmytro Shamli ja Sergei Kostin ja ühe lisasid Egert Peljo, Artur Makarov, Artur Bõstrov, Stepan Zhalobkov ja Igor Ivanov.

Kohtumised on järelvaadatavad MIND Media YouTube’i kanalist. Teisipäeval saab selle kanali vahendusel jälgida ka otsustavaid mänge. Piletiinfo leiab SIIT. Sparta – Hammarby kohtumine algab Viimsis kell 16 ja FC Smsraha – Gentofte ülioluline mäng kell 19.30. Alagrupist pääseb edasi võitja.