07

01.2022

10:41

Viimsi purustas Coolbet saaliliigas Wolvesi

Coolbet saaliliiga liider Viimsi FC Smsraha võõrustas kaheksanda vooru kohtumises FC Jõgeva Wolvesi ja sai kirja ülikindla 14:1 võidu.

Avapoolajal sahistas Viimsi võrku neljal korral, kuid teise 20-minutilise poolaja jooksul löödi lausa kümme väravat. Võitjate resultatiivseim oli nelja tabamusega Ervin Stüf, kes on liiga väravaküttide edetabeli tipus 17 väravaga. Kübaratriki tegi Artur Bõstrov, kahel korral oli resultatiivne Nikita Andreev. Ühe värava lisasid Igor Vassiljev, Artur Sorokin, Nikita Filin, Erkki Kubber ja Aleksei Titenok. Wolvesi auvärava autoriks oli Kaarel Põldma.

Viimsi on täiseduga kindlalt liigatabeli tipus, kui teisel kohal paiknevat Tartu Ravensit edestatakse kuue punktiga. Wolves on üheksa kohtumisega kirja saanud viis punkti, millega hoitakse üheksandat kohta.