01

12.2021

01:31

Viimsi Smsraha jätkab Coolbet saaliliigas võitude seeriat

Möödunud nädalavahetusel mängiti Coolbet saaliliigas 5. vooru kohtumisi, Viimsi FC Smsraha jätkab ainsa meeskonnana täiseduga.

Viimases voorus võõrustas tabeliliidrit Npm Silmet FC Sillamäe, kes sai kirja 2:10 kaotuse. Skoori avas Viimsi mängu teisel minutil, kui penalti realiseeris Ervin Stüf. Silmet viigistas küll Aleksandr Dubõkini tabamusest kümme minutit hiljem, ent Viimsi vastas sellele üheksa väravaga: Ervin Stüf sai kirja teise tabamuse, kaks väravat lõid ka Nikita Andreev ja Edwin Stüf ning ühe lisasid Nikita Vdovin, Artur Bõstrov, Artur Makarov ja meeskonna kapten Igor Vassiljev. Enne kohtumise lõppu jõudis teise tabamuseni ka Silmet, kui taaskord oli täpne Dubõkin. Viimsi jätkab 15 punktiga tabeliliidrina, Silmet paigutub 9 punktiga neljandale kohale.

FC Jõgeva Wolvesil ei õnnestunud oma punktiarvet avada, kui Rummu Dünamole jäädi alla 4:8. Esimesel poolajal jõudis Rummu sihile kolmel korral, kui jala said valgeks Chaslau Ustsinovich, Vladimir Ivanuško ja Stanislav Hmeljov. Teist poolaega alustas hästi Wolves, kui kaotusseisu vähendasid Aleksei Golubev ja Kaarel Põldma. Seejärel jätkus Rummu väravatesadu: Ustsinovich lisas veel kolm, teise tabamuse said kirja ka Ivanuško ja Hmeljov. Vahepeal kasvatasid Wolvesi väravatearvet ka Stenver Kleimann-Leimann ja Hardi Lill, ent rohkemaks meeskond suuteline sel korral ei olnud ning viienda järjestikuse kaotusega asutakse liigatabeli viimasel real. Rummu on kolme võiduga teeninud 9 punkti ning asub viiendal kohal.

Narva United FC teenis 7:5 võidu Rõuge Saunamaa üle. Narva asus kohtumist Stansilav Bõstrovi ja Sergei Aleksandrovi tabamustest küll juhtima, ent esimese poolaja võitis 3:2 Rõuge, kui täpsed olid Sören Veiolainen, Janek Siska ja Eduard Desjatski. Teisel poolajal haaras ohjad enda kätte siiski Narva, sest veel neli väravat lisas oma nimele Aleksandrov ning ühe lisas penalti realiseerinud German-Guri Tsvibelberg. Rõuge neljanda ja viienda tabamuse eest kandsid hoolt Riho Ruusamäe ja Eduard Desjatski. Narva hoiab liigatabelis 12 punktiga teist kohta, Rõuge asub 6 punktiga seitsmendal kohal.

JK Kohila sai kirja oma hooaja teise võidu, kui Sillamäe Alexela alistati 6:3. Avapoolajal oli väljakul kaks võrdset meeskonda, sest vaheajapausile mindi 3:3 viigiseisus. Kohila tabamuste autorid olid Martin Taska, Sander Kõva ja Tanel Oeselg, Sillamäe väravate eest kandsid hoolt Jelissei Zahharov ja Dmitri Gussev, üks läks kirja ka Kõva omaväravana. Teisel poolajal näitas Kohila head minekut, kui sihini jõuti veel kolmel korral. Täpsed olid Martin Heinaru, Rauno Kald ja Sander Kõva. Kohila asub liigatabelis kahest võidust teenitud 6 punktiga kaheksandal kohal, Sillamäe punktiarve on avamata ning asutakse eelviimasel real.

Vooru tasavägiseimas kohtumises teenis Tallinna FC Cosmose üle 2:1 võidu Tartu Ravens Futsal. Mängu asus Cosmos juhtima 8. minutil, kui skoori tegi Pavel Rubel ning vahetult enne vaheajapausi tuli Ravens kaotusseisust välja, kui täpne oli Juhan Kondike. 2:1 võiduvärava kindlustas Ravensile meeskonna suurim väravakütt Temari Nuuma. Ravens asub liigatabelis 12 punktiga kolmandal kohal, Cosmos paigutub 6 punktiga kuuendale kohale.