11.2014

12:41

Viljandi JK Tulevik tõusis Premium liigasse

Premium liiga teine üleminekumäng Jõhvi FC Lokomotivi ja Viljandi JK Tuleviku vahel toimus täna Ahtme Gümnaasiumi kunstmuruväljakul.

Esimesel poolajal jätkasid meeskonnad eelmiselgi pühapäeval pakutud ettevaatlikku mängu väheste võimalustega skoori avamiseks ning väravad olid endiselt löömata.

Teise poolaja 52. minutil asus Lokomotiv lõpuks 1:0 juhtima, kuid 71. minutil Tulevik viigistas. Rohkem väravaid ei löödud ning tänu võõrsil löödud väravale pääses Viljandi JK Tulevik Premium liigasse!

Seega mängivad 2015. aastal Premium liigas Tallinna FC Levadia, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora, Nõmme Kalju FC, Tallinna FC Infonet, Paide Linnameeskond, Tartu JK Tammeka, Narva JK Trans, Pärnu Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik.