26

05.2012

12:32

Viljandi Tulevik jätkas võimsalt

Teise liiga lõuna/läänes jätkas 8. voorus võimsaid esitusi Viljandi JK Tulevik. Seekord alistati Türil kohalik Ganvix 8:0. Kolmiktrikiga paistis silma Raiko Mutle.

Paide Kumake alistas kodus JK Luunja 4:1 ja tõusis teisele kohale. Kaks väravat lõi Viljo Tibu, ühe Karel Seire ja Rauno Rikberg. Viimane lubas Luunja väravavahil Karl Juhan Pechteril penaltitõrjega hiilata, aga see kaotajaid vaevalt eriti lohutas. Luunja auvärava lõi esimesel poolajal Hannes Tiru.

HÜJK Emmaste hävis koduväljakul FC Tarvastule 1:4 ja langes tabelis kolmandale kohale. Üllatus missugune!

Keila JK kaotas Tartu SK 10 II-le 0:3. Kaks väravat lõi Ergo Eessaar, ühe Martin Vilismäe.

Tallinna FC Flora III asus Rauno Sappineni 30. ja 35. minuti väravatest Sörve JK vastu 2:0 juhtima, kuid viiv enne vaheajavilet lõi Taavi Azarov ühe tagasi ja 59. minutil viigistas mänguseisu penaltist Margus Rajaver. Kokku tegi see 2:2 viigi.

FC Nõmme United sai järjekordse kaotuse, seekord napilt 0:1 FC Elvalt. Mängu ainsa värava lõi 13. minutil penaltist endine Eesti koondislane Jürgen Kuresoo. Nõmmekate viigiüritused lõpetas 79. minutil Egert Tamme teenitud punane kaart.

Vändra JK Vaprus ja Pärnu Linnameeskond II tegid 1:1 viigi. Skoori avas pärnakas Markus Sabiin ja viigistas Ranet Lepik.