26

09.2016

11:04

Viljandi Tulevik kindlustas Esiliiga võidu

Viljandi JK Tulevik kindlustas nädalavahetusel Esiliiga võidu. Tulevik oli võõrsil 2:1 üle oma lähimast jälitajast, Tallinna FC Flora U21-st, ning kolmandal kohal olev FC Infonet II kaotas Maardu Linnameeskonnale.

Tuleviku aitas pühapäeval Tallinnas võiduni kaks Kristen Kähri väravat – esimese neist lõi ta 75. minutil ning teise 88. minutil.

FC Infonet II pidi aga võõrsil tunnistama Maardu Linnameeskonna 4:2 paremust. Infonet II viigistas mänguseisu 2:2-le 77. minutil, kuid Jevgeni Gurtšioglujantsi 82. minuti ja Nikita Brõlini kolmanda lisaminuti tabamustest sai Maardu võistkond kirja kolm võidupunkti.

Laupäevastes 31. vooru mängudes saatsid edu nii Tallinna Kalevit kui ka Tartu Santos. Kalev alistas kodus 1:0 Kohtla-Järve, Santos oli võõrsil 3:1 üle Vändra Vaprusest. Neljapäevane FC Levadia U21 – Nõmme Kalju U21 kohtumine lõppes väravateta viigiga.

Viljandi Tulevikul on teenitud 30 mänguga 73 punkti, teine on FC Flora U21 57-ga (31) ja kolmas Infonet II 54 punktiga (30). Esikolmikule järgnevad võrdselt 31 mänginud Maardu Linnameeskond (48 punkti), FC Levadia U21 (46), Tallinna Kalev (41), FC Santos (40), Nõmme Kalju FC U21 (29), Vändra Vaprus (27) ja Kohtla-Järve JK Järve (26).