23

04.2011

18:08

Viljandi võitis Goldbergi väravast Paidet

Aleksandr Kulatšenko viga Teet Allasele lõi Paide Linnameeskonna kaitseliini juba mängu alguses rivist välja ning FC Viljandi võttis 1:0 võiduga kolm magusat punkti.

“Kahjuks sai otsustavaks momendiks mängus Allase vigastus ja pärast seda tekkisid kaitses probleemid,” ütles Paide loots Meelis Rooba kohtumise järel. “Enda võimalusi me paraku ära ei realiseerinud.”

Võitluses peapalli pärast tabas Kulatšenko küünarnukk Allase kulmu, mille järel 73-kordset internatsionaali kümme minutit tohterdati, 21. minutil Martin Ustaali vastu välja vahetati ja hiljem õmmeldi.

Mängu alustas Paide aga teravalt, tekitades juba 2. minutil võõrustajate värava all ohtliku olukorra, kuid nurgalöögi järel peagalöögist võrgu poole liikunud palli klaaris Ott Ottis.

Sunnitud vahetuse tõttu ei suutnud Paide kaitseliinis enam kohtumise alguse kindlust leida, kuid oma šansse Viljandi ei realiseerinud.

“Esimesel poolajal omasime palju võimalusi,” sõnas Viljandi mängija Jaan Leimann. “Oleksime pidanud ühe kindlasti ära realiseerima. Teisel poolajal lõime oma võimaluse ära ja õnneks suutsime oma eduseisu ka hoida.”

Kohe teise poolaja alguses tulistas Paide nurgalöögijärgsest olukorrast latti, ent mängu ainsa värava eest hoolitses siiski Viljandi. Vasakult äärelt tulnud karistuslöögi järel tagasipõrkunud pallile sai esimesena jaole Stanislav Goldberg, kes selle 61. minutil karistusala joonelt ühe puutega Martin Kaalma selja taha põmmutas.

Viljandi treeneril Aiko Orglal jagus oma meeskonnale kiidusõnu: “Poisid olid täna väga tublid. Endiselt on meil suureks probleemiks väravate löömine. Õnneks lõime täna ühe ära ja sellest piisas.”

Järgmisel laupäeval võõrustab Paide kell 14.00 algavas telemängus Nõmme Kaljut, Viljandi sõidab kell 17.00 algavaks mänguks külla FC Florale.

23. aprillil kell 17:00 Viljandi kunstmuru (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - PAIDE LINNAMEESKOND  1:0 (0:0)