28

02.2022

17:57

Wolves teenis Coolbet saaliliigas teise võidu, Narva hoiab esikohta

Coolbet saaliliigas peeti nädala lõpus väravaterohkeid kohtumisi ning võidupunktid said kirja Narva United, Jõgeva Wolves, Tallinna Cosmos, Silmet Sillamäe ja Viimsi Smsraha.

Liigas liidrikohta hoidev Narva United FC jätkas oma head hoogu, kui viimati alistati Tartu Ravens Futsal tulemusega 9:3. Avapoolajal õnnestus juba vastaste võrku lüüa kuus väravat ning teisel poolajal kindlustati seisu. Võitjate poolelt sai kübaratriki kirja Semen Fedotov. Narva ei lasknud vastaseid endale lähemale ja praegu hoitakse 37 punktiga esikohta. Ravens paikneb 25 punktiga neljandal positsioonil.

Teisel tabelireal jätkab Tallinna FC Cosmos, kes suutis võõrsil teenida 10:5 võidu Sillamäe Alexela üle. Kuigi Sillamäel õnnestus avapoolajal kohtumist ka juhtima minna, siis vaheajale minnes oli Cosmose edu piisavalt turvaline. Mängu resultatiivseim oli kolme tabamusega Jevgeni Skamnitski. Cosmos on 15 mänguga kogunud 33 punkti, Alexela on 17 punktiga seitsmendal kohal.

Viimsi FC Smsraha hoiab ennast võrdsetel punktidel Cosmosega, kui Rummu Dünamo vastu teeniti 6:3 võit. Dünamo oli küll avapoolaja järel mängus sees, kuid teisel poolajal suutis Viimsi näidata teravamat jalga ja teenida tabelisse punktilisa. Praeguse seisuga paikneb Viimsi kolmandal positsioonil, Dünamo on kaheksandana teeninud 16 punkti.

Tabelinaabrid JK Kohila ja Npm Silmet FC Sillamäe pidasid maha väga põneva kohtumise, kui Silmet sai kirja 7:6 võidu. Avapoolaeg kaldus pigem Silmeti poole, kuid Kohila suutis põnevust hoida lõpuminutiteni, kui ligi kaks minutit enne lõppu vähendati kaotusseisu üheväravaliseks. Lõpuks suutis Silmet siiski võidust kinni hoida. Tänu sellele tulemusele liikus Silmet tabelis viiendal positsioonil olevale Kohilale lähemale, kui kahte meeskonda lahutab vaid üks punkt.

FC Jõgeva Wolves teenis hooaja teise võidu, kui lähikonkurent Rõuge Saunamaa alistati lausa 11:2. Rõuge läks mängu koduväljakul juhtima juba kolmanda minuti keskel, kuid seejärel sai hoo sisse Wolves, lüües seitse vastuseta väravat. Teisel poolajal sündis veel tabamusi, kuid kohtumise jõujooni need enam ei muutnud. Nelja tabamusega säras võitjate poolel Sven Karu. Wolves on endiselt tabelis küll viimasel positsioonil, kuid jääb nüüd koht eespool olevast Rõugest maha vaid ühe punktiga.

Videokokkuvõteid kohtumisest näeb Wave Sports Media YouTube’i lehelt. Mängude tulemused ja kalendri leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt. Coolbet saaliliiga Facebooki kanalil saab silma peal hoida siin.