03

01.2022

12:33

Wolves tuli kaotusseisust välja ja viigistas Dünamoga

Pühapäeval peeti Coolbet saaliliigas uue aasta esimene kohtumine, kui Jõgeva Wolves sai koduväljakul kirja viigi Rummu Dünamo vastu.

Külalised asusid mängu juhtima kuuendal minutil, kui Stanislav Hmeljov saatis palli ülepuusalöögiga väravasse. Avapoolaja lõpus õnnestus Dünamol eduseisu suurendada, kui värava autoriks oli Raido Luhaorg. Wolvesi esimene vastus tuli 25. minutil tänu Margo Parkala tabamusele. Viigini jõudis kodumeeskond umbes kuus minutit enne mängu lõppu, kui kiire vasturünnaku lahendas resultatiivselt Marko Murumaa ning 2:2 seisuga vastasseis ka lõppes.

Tänu viigipunktile kerkis Wolves tabeli viimaselt realt, kui kaheksa mänguga on kogutud viis punkti. Nende selja taha jääb ühepunktilise kaotusega Sillamäe Alexela. Rummu Dünamo on seni pidanud üheksa kohtumist ja 10 punktiga ollakse viiendal tabelireal.