2021. aasta laagrite kohad  

Registreerimine kestab juuni laagritesse kuni 30.maini, augusti laagritesse 18. juulini.

NB! Juhul kui laagrisse on 30. mai seisuga registreeritud vähem kui 20 last, siis laagrit ei toimu ja osavõtutasu tagastatakse 100%.
Juhul kui juunis teatatakse, et rühma piiranguks riigis on 20 või vähem, siis juunis laagrit ei toimu ja osavõtutasu tagastatakse 50% (koos riietusega).

14.-18. juuni:
Haapsalu linnastaadion 
Peatreener Triin Vellemäe (Läänemaa JK) 
Kadrina Gümnaasiumi staadion 
Peatreener Dmitrii Baikov (Rakvere Tarvas) 
Keila staadion 
Peatreener Erkki Kuriks (Keila JK) 
Kihnu Vana rahvamaja plats
Peatreener Alar Peek 
Kose Gümnaasiumi staadion 
Peatreener selgumisel (FC Kose)
Kuressaare kunstmuruväljak 
Peatreener Maarek Suursaar (FC Kuressaare) 
Kärdla staadion 
Peatreener selgumisel (FC Hiiumaa) 
Lihula Gümnaasiumi staadion 
Peatreener Jaanus Getreu (Lõuna-Läänemaa JK) 
Põlva Lootospark
Peatreener Indrek Käo (Põlva Lootos) 
Tallinn Kalevi kunstmuruväljak* 
Peatreener Ander Aaviku (JK Tallinna Kalev)  
Tallinn Kotka staadion* 
Peatreener selgumisel (FC Flora)  
Tallinn Nike Arena poisid* 
Peatreener selgumisel (FC Flora) 
Tallinn Pirita Velodroom (erilaager, toimumine ja hind selgumisel)
Peatreener Einar Soonik (Pirita JK Reliikvia)
Tallinn Rannavärava staadion
Peatreener Rene Merilo (Põhja-Tallinna JK Volta)
Tallinn Sportland Arena tüdrukud 
Peatreener Carmen Kärg (JK Tallinna Kalev) 
Tallinn Sõle SK kunstmuru 
Peatreener Andrei Sidorenkov (Põhja-Tallinna JK Volta) 
Tartu Maaülikooli spordikompleks* 
Peatreener Urmo Viickberg (Tartu Helios) 
Valga kunstmuruväljak 
Peatreener Meelis Kuivits (Valga Warrior) 

2.-6. august:
Avinurme Gümnaasiumi staadion 
Peatreener Margus Kalda (Viru-Nigula SK)
Haapsalu linnastaadion 
Peatreener Triin Vellemäe (Läänemaa JK) 
Keila staadion 
Peatreener Erkki Kuriks (Keila JK) 
Kose Gümnaasiumi staadion 
Peatreener selgumisel (FC Kose)
Kuressaare kunstmuruväljak 
Peatreener Maarek Suursaar (FC Kuressaare) 
Kärdla staadion 
Peatreener selgumisel (FC Hiiumaa) 
Saue Gümnaasiumi staadion 
Peatreener Karl Lindegron (Saue JK) 
Tallinn Kalevi kunstmuruväljak* 
Peatreener Ander Aaviku (JK Tallinna Kalev)  
Tallinn Kotka staadion* 
Peatreener selgumisel (FC Flora)  
Tallinn Nike Arena poisid* 
Peatreener selgumisel (FC Flora) 
Tallinn Sportland Arena tüdrukud 
Peatreener Carmen Kärg (JK Tallinna Kalev) 
Tallinn Sõle SK kunstmuru 
Peatreener Rene Merilo (Põhja-Tallinna JK Volta) 
Tartu Maaülikooli spordikompleks* 
Peatreener Urmo Viickberg (Tartu Helios) 
Vaimastvere Arena 
Peatreener Igor Orlov (Jõgeva SK Noorus-96) 
Valga kunstmuruväljak 
Peatreener Meelis Kuivits (Valga Warrior) 
Väike-Maarja staadion 
Peatreener Alar Peek (Viru-Nigula SK)   

*poistele sünniaastad 2010 - 2014 



 


Suvelaagrite partnerid

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • EOK
  • Tallinn

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla