EJL Taliturniiri reeglid

Taliturniir on hooajaks ettevalmistamistavaid treeningmänge võimaldav turniir.

1. Mängimisel järgitakse IFAB-i poolt välja töötatud mängureegleid (IFAB Law of the Game).
2. Turniiril võitjat välja ei selgitata ja turniiritabelit ei peeta.
3. Võistkonnad on kohustatud eelnevalt omavahel kokku leppima vormivärvid. Juhul kui vormivärvid kattuvad, peab vormi vahetama külalisvõistkond (võistkond, kes ajakavas on märgitud teisena).
4. Võistkonnad peavad saabuma mängupaika 45 minutit enne oma mängu algust olles soovitavalt riietatud võistlusvormi. Esimesena märgitud võistkond teeb sooja tribüünide poolses otsas ning vastasvõistkond selle vastas.
5. Mängus osalevad võistkonnad on kohustatud mänguprotokolli täitma ERIS-es ja kinnitama selle vähemalt 15 minutit enne mängu algust.
6. Võistkonnad võivad kasutada vabalt valitud mängijaid järgides EJL-i mängijate staatust ja üleminekuid reguleeriva korra sätteid noormängijate kohta (punkt 17.15). Noormängijate kasutamine mängudes on täielikult klubi vastutusel!
7. Võistkond võib protokolli kanda kuni 25 mängijat.
8. Mänguaeg turniiril on 2 x 45 minutit, vaheaeg poolaegade vahel on 10 minutit ja lisaminuteid mängus ei anta.
9. Mängus tehtavate vahetuste arv ei ole limiteeritud, kuid edasi-tagasi vahetused ei ole lubatud, v.a juhul kui keegi väljakul olevatest mängijatest saab vigastada ja kõik vahetusmängijad on juba sisse vahetatud.
10. Mängus saadud hoiatused ja eemaldamised on mängupõhised.
11. Mängus eemaldamise saanud mängija peab väljakult lahkuma ja võistkond jätkab vähemuses kuni poolaja lõpuni, millal eemaldamine saadi. Teisel poolajal võib eemaldamise saanud võistkond jätkata täiskoosseisus, kuid eemaldamise saanud mängija enam selles mängus osaleda ei tohi.
12. Distsiplinaarrikkumiste korral rakendatakse EJL distsiplinaarreeglistikku.
13. Mänge teenindavad kehtivat EJL-i litsentsi omavad kohtunikud.
14. Kõik mängude tulemused lähevad üles EJL-i kodulehele.
15. Kõik turniiriga seotud kommerts- ja intellektuaalomandiõigused kuuluvad EJL-ile.